maradt kérdésed?

    Edzéssel kapcsolatos kérdések

  • A start programmal.

  • Ebben az esetben érdemes az aktuális hónap legkönnyebb hetével indulni vagy oda visszatérni ahol abbahagytad. (az utolsó megcsinált hetet ismételni).

    Azt javasolnám, hogy ne nagyon maradj le a programtól, ha pl. májusban maradt ki pár hét és mire újra elkezded már június, akkor gyere a júniusi tervbe.

  • Erre nincs egy tökéletes válasz. 

    Gondold át, hogy neked mi az az edzésszám ami fenntartható még a legnehezebb héten is és törekedj arra. Lehet, hogy lesz olyan hét amikor nem jön össze, lehet lesz olyan is amikor több sikerül.

    Edzésszám beosztásra találsz példákat az aktuális havi terv pdf összefoglalójában.



  • Ha eddddig nem hasznig nem használtál súlyokat akkor felsőtestre 3-4 kilóval, alsótestre pedig 6-8 kilóval érdemes kezdeni.

    Az első eszközknek a legjobb az állítható kézisúlyzó (2x10kg)
     Ha azt már kevésnek érzed akkor idővel érdemes lehet nagyobb súlyzót/kettlebellt/rudat beszerezni (de egész sokáig lehet hatékonyan terhelni az állítható súlyokkal is).

  • Könnyítsd a gyakorlatot olyan variációra amiben nem tapasztalsz panaszt.

    Menj el élőben állapotfelmérésre egy medencefenék gyógytornászhoz.

  • Lázas betegen ne mozogj semmit, hanem pihenj.


    Enyhe megfázás, gyógyulófélben lét alatt pedig csinálhatod az AnyaBalansz szomatikus, nyújtó és hengerezős videóit ha jól esik. Ezeket próbáld hasonló mennyiségben mint mikor az edzést csinálod.


    Ha betegség miatt kimarad pár hét, akor sincs semi baj, amint meggyógyultál csatlakozz be újra.

  • Elsődlegesen abból, hogy kúposodik a hasad közepe vagy nyomást érzel a köldök/medencefenék területén. Ilyenkor könnyítsd a gyakorlatot.

  • Fontos 2 dolgot tisztázni:
    1. Az edzés mindig valamit épít- erőt, izmot, állóképességet, izom aktiválást. A célja nem a fogyás hanem a fejlesztés. Nem az elégetett kalória a lényeg általa.


    A fogyás elsődlegesen a táplálkozáson múlik.Ettől függetlenül fontos edzeni akkor is ha fogyás a cél, már csak azért is, hogy fogyás mellett minél több izmod megmaradjon, ami a hosszútávú egészség forrása.


    2. NINCS HELYI ZSÍRÉGETÉS: ezt valószínűleg tudod, de nincs lokális zsírégetés. az, hogy hasazol nem eredményezi azt, hogy onnan eltűnik a zsír. Ha számodra vastag a combod nem comb gyakorlat kell. 


    Tehát alapvetően fogyás céllal is gyere az AnyaErő programba, figyelj a táplálkozásodra, sétálj sokat és esetleg csinálj AnyaKardió edzéseket heti 1-2 alkalommal.

  • Tagsági/technikai kérdések

  • Az előfizetést a profilodban tudod lemondani az alábbi módon:

    1. lépj be a felhasználói fiókodba

    2. Kattints a "kártyaterhelés" fülre

    3. Kattints a lemondásra.


    A klubhoz a már kifizetett, fennmaradó időben hozzáférsz. A következő havi tagdíjat már nem fogja levonni a rendszer és onnantól nincs hozzáférésed.

    FONTOS: ha lemondod a tagságod, akkor később csak az éppen akkor aktuális áron tudsz visszacsatlakozni.

  • Gratulálok :)

    Első trimeszterben akár maradhatsz a Klub edzéseinél, minimális könnyítéssell, ha nincs panaszod. A második trimesztertől pedig várlak a Strongmama Prenatal 2-3.-as programban

    Ha óvatosabban mozognál, akkor érdemes már most átváltani a kismama programra: ez tartalmaz olyan fázist amit már az első hetekben, az orvosi vizsgálat előtt is végezhetsz. Ebben az esetben mondd le az előfizetésed és vásárold meg a Strongmama Prenatal 1-2-3.-at.

    KLUB25 kóddal 25% kedvezményt kapsz a programokból, így az ehavi tagsági díjad se vész kárba.

  • Sajnos ezt csak úgy tudod megtenni ha lemondod az előfizetésed és ahogy lejárt a hozzáférésed, befietsz a féléves verzióra. (Ha alapító tag vagy/nyitási kedvezménnyel jöttél, akkor írj nekem lemondás után és küldöm a kedvezményes 6 havi linket).